MUTLU BİR EĞİTİM HER ÇOCUĞUN HAKKI

KURUCUDAN MESAJ

İmza Eğitim Kurumları ailesinin değerli veli, öğretmen, öğrenci, mezun ve diğer mensupları;
Yıllar önce eğitim sektöründe matematik öğretmeni olarak başladığım ve öğrencilerin her birinin gözlerinin içine bakarak, geleceğimizin umudunu gördüğüm her an için ,heyecanlandığım doğrudur. Eğitimci bir aileden gelmemin avantajı ve heyecanı ile azim ve kararlılıkla ilerlemekteyiz. Aynı heyecanın sönmeden, hatta alevlendiğini gördükçe ,geleceğimizin aydınlık ışiğini kendilerinde gördüğüm her bir çocuğumuz için yıllar önce kurduğum hayal bir ideale dönüştü. Yanımda aynı heyecana sahip yol arkadaşım ve bir eğitimci olan Gizem OĞUR ile uzun, zorlu ama bir o kadar da gurur verici sonu olmayan bir yola çıktık. Bu yol 2014 yılında bünyemizde ilk açtığımız kurumumuzdan bu yana eğitim serüvenine dönüştü. Her yıl üstüne kata kata ilerlediğimiz, çalışma azmi ve yenilikçi fikirlerimiz ile eğitim -öğretimi güvenli, huzurlu, sevgi dolu bir ortamda, bizlere emanetiniz olan çocuklarımızı birer dünya insanı olarak yetiştirmeyi amaç edindik.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün İlke ve devrimlerinin izinde, çağdaş uygarlık seviyesine ulaşma hedefimiz daima yolumuzun aydınlık ışığı olmuştur. Bu bilinç ve temellerimizi,Türk eğitim sistemi içerisinde ,ülkemize ve uygarlığa katkı sağlamak amacı ile azim ve kararlılıkla sürdüreceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.

Okullarımızın ve eğitim kurumlarımızın her birinde bu verimli ortamlarda çocuklarınızı girişimci, üretken, bilinçli, sorumluluklarının farkında olan, ulusal değerlere bağlı bireyler olarak yetiştirmeyi ve güçlü eğitim kadromuz ile eğlenceli bir öğrenme ortamı sağlayarak sınav korkusu olmadan, öğrencilerin potansiyellerini kullanmalarını amaç edindik. Eğitim, kültür, sanat, spor ve daha pek çok dananım ile sarmalanmış öğrenciler yetiştiren İMZA EĞİTİM KURUMLARI, siz velilerimizin bize olan güveni ve uzman kadromuz ile ,öğrencilerimizin akademik başarılarından ,yaşam başarılarına kadar her alanda çocuklarımızı desteklemeye devam etmektedir.

Biliyoruz ki bulunduğumuz zaman dilimi ve evrendeki yaşantı sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Bu yaşantıya ayak uydurmak için en önemli faktör zamanı verimli kullanma ve çağımızın gelişimlerini takip etmektir. Okullarımız tüm  öğrencilerine  zamanı en verimli şekilde kullanma imkanı sağlayarak , çağımıza adapte olmalarına yardımcı olmaktadır.

Unutmayalım ki ülkemizin ve bizlerin geleceği sağlam temellere dayalı , nitelikli bir eğitimle oluşturulabilir.
Başarılı ve Mutlu bir gelecek için çocuklarımızın kaliteli bir eğitime ve doğru yerde ,doğru başlangıçlar yapmasına ihtiyaçları vardır.

İmza Eğitim Kurumları; bu mutlu ve başarı dolu geleceğin temellerini atmak için her geçen gün özveri ile  çalışarak, sorumluluklarının bilincinde ve üstlendiği vizyon ile  yoluna devam etmektedir.

İMZA KOLEJİ, Eğitimde Kalite ile Türk Eğitim Sisteminde köklü yerini alarak; ülkemize kattığı her bir değer için gururludur.
İmza Ailesine her anlamda desteklerini esirgemeyen  değerli ailemize , verdikleri emekler için tüm öğretmenlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza, velilerimize, emeklerimizi boşuna çıkarmadıkları için öğrencilerimize teşekkürlerimizi sunar, birlikte nice  güzel eğitim-öğretim  dönemleri geçirmeyi dilerim.

SİZLER DE HAYATINIZDA KALICI BİR İMZA-NIZ OLSUN İSTİYORSANIZ, DOĞRU YERDE; DOĞRU BAŞLANGIÇ YAPARAK AİLEMİZE KATILIM SAĞLAYABİLİRSİNİZ…

ONUR DUYARIZ…
Saygı ve Sevgilerimle;

                                                                                                             Kurucu
                                                                                                               Eşref TARSUSLU